Genel

Ünlüler Fıtık Oldu.

 Cem Yılmaz’ın bel fıtığı ameliyatı olduktan sonra kendine özgü tarzıyla ‘ti’ye almasının ardından ünlüler de bellerinden neler çektiğini anlattı.

Cem Yılmaz’ın bel fıtığı ameliyatı olduktan sonra bu hastalığı kendine özgü tarzıyla ‘ti’ye almasının ardından ünlüler tek tek bellerinden neler çektiğini anlattı. İşte fıtık olan ünlüler…

Normal doğum yapamadı

Yılmaz Erdoğan’ın oyuncu eşi Belçim Erdoğan, Rodin ismini verdiği oğlunun doğumunda sağlık sorunları yaşamıştı. Genç oyuncunun bel fıtığı olması yüzünden doktorlar normal doğuma izin vermemiş ve bu yüzden oyuncu, Rodin’i sezaryenle dünyaya getirmişti.

İki kez ameliyat oldu

10 yıl önce vatani görevini yaparken ikişer iğne GATA’da bel fıtığı ameliyatı geçiren Cem Yılmaz, geçen ay yine fıtık ameliyatı oldu. Ünlü komedyen “Bu fıtık beni fıtık etti. Neler çektim” dedi. Yılmaz, ameliyat sonrasında uzun süre yürüyemedi.

Beline 5 vida takıldı

Müslüm Gürses’in 29 yıllık hayat arkadaşı, eski sinema sanatçısı Muhterem Nur, Bakırköy’de ki bir özel hastanede geçen ay bel fıtığı ameliyatı geçirdi. Nur’un beline beş adet vida takıldı.

3 gün ikişer iğne

Belinde sinir sıkışması oluşan Petek Dinçöz, bir süredir fizik tedavi gördüğünü açıkladı. Şarkıcı, Twitter sayfasına, “Bel fıtığı oldum. Üç gün ikişer iğne vuruldum. Belimdeki ağrıdan çok çekiyorum” diye yazdı.

Ameliyattan korkup, kaçıyor

Begüm Birgören de bel ağrılarından muzdarip olan oyunculardan. Zaman zaman nükseden ağrılara inatla direnen güzel oyuncu, “Eğer ağrılarım daha da çekilmez hale gelirse o zaman ameliyat olacağım” dedi.

Kayınbiraderini örnek aldı

Cem Yılmaz’ın ardından eniştesi Tolga Çevik de fıtıktan çok çekti. Belindeki rahatsızlık nedeniyle yürümekte bile zorlanan Çevik geçtiğimiz haftalarda bir operasyon geçirdi. Çevik ameliyattan sonra “Şimdi çok daha iyiyim” dedi.